Vormelingen Gijzelbrechtegem zetten zich in voor vzw De Bolster
De vormelingen van Gijzelbrechtegem hebben een wafeltjesbak georganiseerd in het kader van Music For Life. Dit bracht een mooie 506,80 euro op. De ouderraad van de school heeft beslist om dit bedrag te verdubbelen waardoor er 1013,60 euro ingezameld is ten voordele van De Bolster! Dit bedrag kwamen de leerlingen persoonlijk afgeven op woensdag 21/2










31/05/2023
Derde editie Takeaway Zwalm van start!
Op 30 juni, 1 en 2 juli organiseren we onze derde takeaway in Zwalm! Voor het derde jaar op rij organiseren we een takeaway met heerlijke maaltijden die door onze eigen keukenploeg bereid zijn.
Het aanbod bestaat uit verschillende hoofdgerechten, aperitief, bijpassende wijn en een lekker dessert gebakken door de cliënten van ons arbeidscentrum in Gavere.
02/05/2023
Buurten in De Bolster Zwalm: steun ons project!
We dromen van een tuin in Zwalm waarin cliënten én buurtbewoners elkaar kunnen ontmoeten om te sporten, te ontspannen, te spelen en te ontdekken.
Op onze wishlist staat een petanquebaan en rolstoelvriendelijke picknicktafels.
Om dit te realiseren willen we samen 5000 euro verzamelen.
Help jij mee dit project te realiseren? Lees hier meer!